Україна готова докласти максимум зусиль і виконати вимоги Міжнародного валютного фонду з метою отримання кредитів, необхідних для реконструкції газотранспортної системи України, і подальшої співпраці. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан у ході телефонної розмови із єврокомісаром з енергетичних питань Гюнтером Оттінгером, повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Продан запевнив, що на сьогодні робота паливно-енергетичного комплексу України, включаючи об'єкти підвищеної небезпеки (атомні електростанції, ТЕС, ГТС), проходить у штатному режимі.

Оттінгер у ході розмови підтвердив підтримку ініціативи України з питань диверсифікації постачання природного газу з країн Європи.

Продан зазначив, що Україна готова докласти максимум зусиль і виконати вимоги Міжнародного валютного фонду з метою отримання кредитів, необхідних для реконструкції газотранспортної системи України, і подальшої співпраці. Міністр зазначив, що Уряд України має намір терміново відновити переговори між Україною та Європейським інвестиційним банком про фінансування проекту «Модернізація і реконструкція магістрального газопроводу «Уренгой - Помари - Ужгород».

Єврокомісар підтвердив готовність надати підтримку діяльності уряду щодо реформування енергетичного сектора та інтеграції енергетики України в енергетичні ринки ЄС.

Міністр також із задоволенням прийняв пропозицію про участь у слуханні на тему реформ Енергетичного Співтовариства, які відбудуться в Європарламенті.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Україна виконає всі умови Міжнародного валютного фонду для отримання кредиту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

969
Классические туфли мужские