Українські саночники Олександр Оболончик і Роман Захарків заявили, що відстають у технічному оснащенні від світових лідерів - збірної Німеччини - на 22 роки. Про це повідомляє «Весь спорт».

«На жаль, на Олімпійських іграх у Сочі ми показали свій максимум. Різниця у технічному оснащенні між нами й лідерами не дозволяє нам боротися за високі місця, хоча в майстерності, думаю, ми їм не програємо. Добре, що ми взагалі потрапили на цю Олімпіаду. Будемо задовольнятися цим», - зазначили саночники.

Різницю вони визначили в 22 роки і пояснили це так: «Все просто. Нашим саням - 22 роки. Вони - наші ровесники, а у німців та інших лідерів щорічно з'являються двоє нових саней. Плюс одні залишаються з попереднього сезону. Вони навіть можуть вибирати, а нам, які спочатку кар'єри дісталися - на таких ми і катаємося. Більш того, за 22 роки після того, як сани зібрали, на них нічого не міняли. Полозів у нас вже майже не залишилося. А інші сани зібрати не можуть».

Нагадаємо, 13 лютого на Олімпійських іграх у Сочі завершився турнір з санного спорту. В естафеті збірна України посіла 11-е місце з 12 команд, які стартували. Напередодні в двійках Оболончук і Захарків зайняли 17-е місце з 19-ти екіпажів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

819