Керівництво шкіл, розташованих у центрі Києва, де зараз проходять мітинги громадян, організувало систему дистанційного навчання учнів. Про це повідомила директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Оксана Добровольська.

«Якщо батьки з міркувань безпеки бажають, щоб їхні діти тимчасово не відвідували школи, розташовані поблизу місць масових акцій, вони можуть отримувати домашнє завдання для учнів через Інтернет», - цитує її слова прес-служба КМДА.

За її словами, також Департамент освіти і науки, молоді та спорту провів розширену нараду з представниками Об'єднання батьків школярів Києва, під час якої обговорили роботу навчальних закладів Києва в умовах, що склалися в столиці.

«Найважливіше для нас - безпека дітей і стабільний навчально-виховний процес учнів. Тому ми доручили охоронним фірмам, які забезпечують порядок у навчальних закладах міста, посилити свою увагу», - заявила Добровольська.

Вона також повідомила, що всі школи, дитячі садки, професійно-технічні та позашкільні навчальні заклади міста працюють у штатному режимі.

Як раніше повідомляв ForUm, після того, як у ніч на 30 листопада Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

Того ж дня невідомі зробили спробу штурму Адміністрації Президента.

Також учасники мітингу захопили будівлю КМДА та Будинок профспілок.

Акція протесту на Майдані Незалежності у Києві триває.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

168