Папа Римський Франциск зізнався, що в юності працював викидайлом в нічному клубі в своїй рідній Аргентині. Таку заяву понтифік зробив, виступаючи перед паствою в Римі, пише офіційна газета Ватикану l'osservatore Romano.

Інших подробиць щодо своєї колишньої роботи глава Католицької церкви не навів, проте повідомив, що також працював прибиральником і проводив досліди в хімічній лабораторії.

За словами Франциска, пізніше він взявся за вивчення літератури і психології, що дало йому знання, необхідні для повернення людей в лоно церкви. Журналісти відзначають, що зроблені понтифіком зізнання цілком укладаються в рамки образу Папи, близького до простого народу, передає «РБК-Україна».

Раніше Франциск закликав до реформи Католицької церкви, а священикам порадив бути сміливішими, відкритими світу і веселими. «Я віддаю перевагу церкві, яка покрита синцями, брудом і страждає від ударів, тому що вона проповідує на вулиці, церкві, яка є нездоровою, бо ховається від зовнішнього світу і боїться за свою безпеку», - зазначив понтифік.

Уродженець Аргентини, кардинал Хорхе Маріо Бергольо був обраний конклавом на пост глави Католицької церкви в середині березня цього року. Він узяв собі ім'я Франциск у пам'ять про католицького святого Франциска Ассізького. Колишній Папа Римський Бенедикт XVI добровільно залишив престол за станом здоров'я.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

180