Папа Римський Франциск зізнався, що в юності працював викидайлом в нічному клубі в своїй рідній Аргентині. Таку заяву понтифік зробив, виступаючи перед паствою в Римі, пише офіційна газета Ватикану l'osservatore Romano.

Інших подробиць щодо своєї колишньої роботи глава Католицької церкви не навів, проте повідомив, що також працював прибиральником і проводив досліди в хімічній лабораторії.

За словами Франциска, пізніше він взявся за вивчення літератури і психології, що дало йому знання, необхідні для повернення людей в лоно церкви. Журналісти відзначають, що зроблені понтифіком зізнання цілком укладаються в рамки образу Папи, близького до простого народу, передає «РБК-Україна».

Раніше Франциск закликав до реформи Католицької церкви, а священикам порадив бути сміливішими, відкритими світу і веселими. «Я віддаю перевагу церкві, яка покрита синцями, брудом і страждає від ударів, тому що вона проповідує на вулиці, церкві, яка є нездоровою, бо ховається від зовнішнього світу і боїться за свою безпеку», - зазначив понтифік.

Уродженець Аргентини, кардинал Хорхе Маріо Бергольо був обраний конклавом на пост глави Католицької церкви в середині березня цього року. Він узяв собі ім'я Франциск у пам'ять про католицького святого Франциска Ассізького. Колишній Папа Римський Бенедикт XVI добровільно залишив престол за станом здоров'я.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

178
Классические туфли мужские