Мінекономрозвитку продовжує підготовку Програми розвитку літакобудування 2020, яка буде спрямована на створення конкурентоспроможного авіабудівного комплексу, задовольняє потреби держави, а також забезпечить експорт на зовнішні ринки, зазначив директор департаменту економіки оборони та безпеки Мінекономрозвитку Петро Неботов, відповідаючи на запитання журналіста телеканалу «Business».

Експерт повідомив, що Міністерство готує проект концепції Програми 2020 за участю Фонду держмайна, Національної академії наук, Державного концерну «Укроборонпром», а також багатьох підприємств авіабудівної галузі України та відповідних органів виконавчої влади.

Прогнозний обсяг фінансування Програми розвитку літакобудування 2020 становить понад 37,1 млрд гривень: понад 16 млрд гривень буде використано з державного бюджету і 21,2 млрд гривень - з інших джерел (інвестиційних і інноваційних фондів, кредитів, позик, власних коштів підприємств).

«Фінансування Програми може бути скориговано відповідно до етапів її розробки, і згідно з тими потребами, які в принципі можуть виникнути в ході реалізації. Тому ми не вважаємо, що 37 мільярдів - це точна цифра, вона може бути і значно більша, залежно від того, скільки коштів потребує розвиток нашої авіабудівної галузі», - зазначив директор департаменту економіки оборони та безпеки.

За словами експерта Мінекономрозвитку, у проекті Концепції Програми 2020 передбачається здійснення структурних змін, які матимуть значний вплив на розвиток галузі, а саме: проведення корпоратизації та приватизації підприємств і створення інтегрованих структур управління авіабудівною галуззю. Також заплановано провести реструктуризацію, модернізацію і технічне переоснащення виробничих потужностей серійних літакобудівних підприємств, центрів базового технічного обслуговування і ремонту авіаційної техніки вітчизняного виробництва. На підприємствах, що випускають літаки і комплектуючі частини авіаційної техніки, будуть створені і впроваджені принципово нові технології та засоби їх реалізації.

«Ми припускаємо, що в рамках реалізації цієї програми будуть розроблені і нові літаки, транспортні літаки, - це Ан-140Т, Ан-178, будуть розроблені і нові авіаційні двигуни - це АІ-28, АІ-222-25, АІ-450М, Д-136-2. Будуть сформовані практично нові виробничі потужності для розробки і модернізації серійного виробництва вітчизняних вертольотів - це МСБ-2, МСБ-6, безпілотних літальних апаратів цивільного призначення, іншої авіаційної техніки, також буде створено єдиний центр з розробки сучасного бортового обладнання», - розповів Петро Неботов.

Глава департаменту економіки оборони та безпеки Мінекономрозвитку додав, що також планується здійснити модернізацію існуючих типів пасажирських літаків (Ан-140, Ан-148, Ан-158), транспортних літаків (Ан-74, Ан-124), вертольотів (М-2 і М-8) та авіаційних двигунів Д-18Т, Д-436-148). Крім того, усі заходи Програми націлені на випуск техніки, мають потенціал для експорту на зовнішні ринки.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

114