В Україні продовжують діяти державні програми підтримки селян, які займаються молочним скотарством. І за цими програмами в регіони вже направлено більше 160 мільйонів гривень. Така підтримка сприяла тому, що за 9 місяців поголів'я ВРХ в господарствах населення зросло на 5%. Крім того, селяни збільшили виробництво молока.

Про це повідомив директор Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства Андрій Гетя.

«Уряд приділяє значну увагу фінансовій підтримці тваринництва серед селянських господарств. Так, з початку року в регіони вже спрямовано майже 142 млн гривень дотацій за утримання та збереження молодняка ВРХ. Крім того, триває прийом документів за здану на переробку худобу. За цим напрямом регіони вже отримали 15 мільйонів гривень. Також цього року держава вже компенсувала селянам 5 мільйонів гривень за придбані ними установки індивідуального доїння», - зазначив фахівець.

Завдяки такій підтримці за 9 місяців поголів'я ВРХ у господарствах населення зросло на 5%. Крім того, зберігається позитивна динаміка у виробництві молока як у господарствах населення, так і на сільгосппідприємствах. Його за цей період в Україні виробили трохи більше 9 мільйонів тонн.

В цілому нарощування показників у тваринництві створило хороші передумови для збільшення обсягів виробництва м'ясо-молочної групи продуктів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

125