Співробітники карного розшуку Шевченківського районного управління міліції затримали групу квартирних злодіїв. Як повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю ГУМВС України в Києві, четверо чоловіків, мешканці Кавказького регіону, приїхали в столицю трохи «попрацювати», а після цього відразу повернутися на батьківщину.
 
Група складалася з досвідчених людей від 30 до 40 років. Вони зняли квартиру в центрі Києва і на кілька тижнів орендували машину.
 

Працювали зловмисники тільки вдень, коли більшість господарів квартир перебувала на роботі. «Один злодій залишався чекати в машині, другий стояв біля під'їзду, а двоє підіймалися до заздалегідь обраної квартири. Щоб переконатися, що вдома справді нікого немає, дзвонили у двері, але про всяк випадок заклеювали дверне вічко. Якщо через кілька хвилин двері ніхто не відчиняв, дзвонили співучаснику. Той брав необхідні інструменти і приєднувався до них. Замок або ламали, або підбирали «відмичку», відчиняли двері і потрапляли всередину квартири», - наголошується в повідомленні.

Надовго в квартирі чоловіки не залишалися, забираючи все, що потрапляло у поле зору: прикраси, верхній одяг, алкогольні напої, духи. Потім вони спокійно залишали місце злочину, а наступного ранку вирушали на пограбування нового житла.

Як зазначається у повідомленні, завдяки роботі київських правоохоронців після скоєння чергової крадіжки їх затримала міліція. Зараз з'ясовуються всі обставини справи.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

235
Туфли осень-зима Everest