Отримувати дохід в Україні планують 27,025 тис. іноземців. Як повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів України, саме стільки іноземних громадян зареєструвалися в Єдиному реєстрі фізичних осіб за сім місяців поточного року.

За статистикою Міндоходів, кількість іноземців, які бажають отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків, щомісяця в середньому досягає 3 тис. осіб. Всього за січень-липень 2013 року в Держреєстрі зареєструвалися 351,98 тис. громадян, а загальна кількість всіх зареєстрованих на 1 серпня 2013 р. складе майже 44,6 млн фізичних осіб.

Отримати реєстраційні номери можна в податкових інспекціях (територіальних органах Міндоходів) і Центрах обслуговування платників податків не тільки за місцем проживання, а й за місцем отримання доходів тощо. Іноземні громадяни та особи без громадянства для реєстрації у Держреєстрі повинні звертатися безпосередньо в головні управління Міндоходів в АР Крим, областях, Києві та Севастополі.

За бажанням громадяни можуть відмовитися від реєстраційного номера. Фахівці Міндоходів у паспорті таких платників роблять відповідну відмітку, після чого вони мають право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Облік таких фізичних осіб-платників ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру саме за прізвищем, ім'ям, по батькові, серією та номером паспорта.

Також нагадуємо, що в разі зміни облікових даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб (як паспортні дані або місце проживання), платник зобов'язаний протягом місяця повідомити про це територіальні органи Міндоходів для внесення відповідних змін.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

95