Прем'єр-міністр Микола Азаров сьогодні підчас чергового засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 22-ї річниці Незалежності України констатував, що підготовка йде планово і всі заходи профінансовані. Про це повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Він також доручив київській владі прикрасити столицю до свята. «Київ повинен отримати святковий вигляд. Він повинен бути чистим, доглянутим і святково прикрашеним», - сказав прем'єр.

Перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, у свою чергу, зазначив, що столична влада вже почала підготовку до святкування Дня Незалежності. Зокрема, до цієї дати в Києві відкриють три нові парки.

Перший заступник міністра молоді та спорту Сергій Глущенко також повідомив, що до свята будуть проведені перші всеукраїнські сімейні спортивні ігри та фінали з футболу, стрітболу та інших ігрових видів спорту.

Заступник міністра науки і освіти Борис Жебровський повідомив, що міністерство звернулося до рад студентського самоврядування з ініціативою провести акцію «Вітай друзів через Інтернет».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177