Кабінет Міністрів України виділив 973,3 млн грн на фінансування програми «Розвиток мережі й утримання автомобільних доріг загального користування».

Відповідне розпорядження №445-р від 26 червня опубліковано на урядовому порталі.

Кабмін розпорядився перерозподілити витрати в сумі 973 млн 300 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання за програмою «Виконання боргових зобов'язань за кредитами, отриманими під державні гарантії на розвиток мережі автомобільних доріг загального користування» і збільшити обсяги видатків за програмою «Розвиток мережі й утримання автомобільних доріг загального користування».

Державному агентству автомобільних доріг доручено узгодити перерозподіли видатків з комітетом Верховної Ради з питань бюджету, а Міністерству фінансів - внесення після погодження відповідних змін до розпису держбюджету.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що перед Кабінетом Міністрів стоїть завдання відновити автодорожню мережу країни.

Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул заявив, що уряд планує цього року оголосити кілька конкурсів на концесію автодоріг.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

149
Классические туфли мужские