Ціни на соціальні сорти хліба будуть стабільними. На це погодилися його виробники. У свою чергу, Мінагрополітики спільно з Аграрним фондом продовжить постачати необхідну кількість борошна для випічки хліба, що користується найбільшим попитом. Такі кроки передбачені в Меморандумі, який сьогодні підписали регіональні органи виконавчої влади, виробники хліба та хлібобулочних виробів і заклади мережевої торгівлі. Про це повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Іван Бісюк.

«Підписаний сьогодні Меморандум - це нотифікація взаєморозуміння між учасниками ринку і владою. Ми показали, що у нас є все для того, щоб забезпечити сортами хліба широкого вжитку всі верстви населення. На сьогоднішній день для цього в державі є все - зерно, борошно, хлібопекарські підприємства, узгоджена торгівля», - зазначив Бісюк.

За словами першого заступника міністра, підписавши цей документ, Мінагрополітики ще раз показало, що забезпечить формування державного інтервенційного фонду.

«Аграрний фонд продовжує стабільно поставляти борошно на 214 хлібопекарські підприємств. Цього року вже перероблено 245 тисяч тонн зерна і виготовлено 171,5 тисячі тонн борошна. І сьогодні є достатньо зерна в інтервенційний фонд для подальшої переробки на борошно», - повідомив він.

У свою чергу, виробники зобов'язалися заздалегідь закуповувати необхідну кількість борошна, не підвищувати ціну на соціальні сорти хліба і забезпечувати споживачів необхідною кількістю продукту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

168