В Україні за 5 місяців вироблено більше 1,3 мільйона тонн м'яса. А це на 8,5% більше, ніж у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Держава продовжує підтримку галузі тваринництва, в тому числі м'ясний напрям. Особливо це стосується господарств населення, де виробляється більше половини продукції тваринництва. І така системна підтримка продовжує давати хороші результати. Так, за 5 місяців поточного року в Україні вже вироблено більше 1,3 мільйона тонн м'яса, що на 8,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зростає виробництво як у господарствах населення, так і на підприємствах», - зазначив міністр.

Присяжнюк додав, що такому нарощуванню показників значно сприяла введена в цьому році дотація за вирощену і здану на м'ясопереробні підприємства худобу. Її вже отримують селяни, фермери та учасники кооперативів.

«За 5 місяців уряд виділив 8,6 мільйона гривень по цьому напряму підтримки. Претендувати на неї можуть ті, хто вирощує і здає на забій велику рогату худобу і свиней», - зазначив Присяжнюк.

Крім того, міністр підкреслив, що в Україні продовжують реалізовувати масштабні інвестиційні проекти у тваринництві. Зокрема, у рамках Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки реконструюються і відкриваються нові тваринницькі комплекси із залученням коштів інвесторів. Це посприяє тому, що за два роки виробництво молока збільшиться на 3,5%, а реалізація на забій худоби - на 4,5%.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

105