Футбольний клуб «Динамо» (Київ) подаватиме апеляцію на рішення Контрольно-дисциплінарного органу УЄФА, яким клуб зобов'язали провести два наступні матчі клубних змагань УЄФА без глядачів, повідомляє прес-служба клубу.

«4 квітня цього року нами було отримано повідомлення про рішення Контрольно-дисциплінарного органу УЄФА, ухвалене 21 березня 2013 року. У повідомленні йдеться про зафіксовані офіційними спостерігачами організації FARE (Футбол проти расизму в Європі) і УЄФА прояви расистської поведінки з боку окремих глядачів у двох матчах турнірів УЄФА сезону 2012/13», - йдеться в заяві «Динамо».

У повідомленні наголошується, що за це клуб зобов'язали провести два наступні матчі клубних змагань УЄФА без глядачів. Першим має стати наступний матч «Динамо» в єврокубках, санкція щодо другого матчу відкладається на випробувальний термін у три роки.

«Повністю поділяючи непримиренність УЄФА в боротьбі з будь-якими проявами расизму, в той же час ми вважаємо, що винесене покарання є занадто суворим для клубу і його відданих шанувальників. У рамках процедури, передбаченої Дисциплінарними правилами УЄФА, ФК «Динамо» (Київ) подаватиме апеляцію на рішення Контрольно-дисциплінарного органу УЄФА з метою пом'якшення вищевказаних санкцій», - підкреслили в клубі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

506