Старший аналітик з машинобудування інвестиційної компанії АРТ-Капітал Олексій Андрійченко прогнозує, що українські автомобілебудівники отримають додаткові замовлення на автобуси, тролейбуси і трамваї у рамках Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-14 роки.

«Держава в рамках даної програми прогнозує зростання машинобудування в найближчі два роки на 10%. Українські автомобілебудівники можуть очікувати додаткових замовлень на автобуси, тролейбуси і трамваї у рамках програми заміщення імпорту та програми «Шкільний автобус», - прогнозує експерт.

У зв'язку з цим, за його словами, низка вітчизняних машинобудівних компаній може виграти від держпрограми.

«Наприклад, що стосується програми заміщення імпорту, муніципалітети будуть зобов'язані купувати транспорт з локалізацією виробництва як мінімум 80%, що робить той же «Богдан Моторс» найбільш ймовірним постачальником», - переконаний експерт, повідомляють «Известия в Украине».

Раніше перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов серед запланованих до реалізації проектів у рамках держпрограми активізації економіки відмітив транспортні проекти, зокрема, залізничний та міський транспорт.

Нагадаємо, що в рамках держпрограми активізації економіки прогнозується зростання індексу машинобудівної продукції на 9% у 2014 році, збільшення обсягів виробництва вітчизняних легкових автомобілів до 121 тис. шт. у 2014 році, збільшення обсягів експортованої продукції сільгоспмашинобудування на 20% у 2014 році.

Також документом передбачено забезпечення розвитку мережі залізничної інфраструктури, оновлення рухомого складу транспорту (залізничного, міського електричного, парку пасажирських автобусів), подальший розвиток метрополітену в містах України та конкурентоспроможного автомобілебудування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

151