Виплату пенсій за лютий повністю завершили в усіх регіонах України. Про це заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторної наради з питань заборгованості по сплаті внесків до Пенсійного фонду, повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

«Вчора ми в повному обсязі завершили виплату пенсій за лютий у всіх регіонах України - кошти отримали 13,6 млн пенсіонерів. Загальна сума виплати склала 20,56 млрд грн. І це на 2,8 млрд грн. (або на 15,7%) більше, ніж у лютому минулого року», - повідомила Королевська.

Міністр зазначила, що таких результатів вдалося досягти, незважаючи на наявність заборгованості перед Пенсійним фондом по сплаті Єдиного соціального внеску у розмірі майже 3 млрд грн. Існує недоїмка до 1,6 млрд грн зі сплати єдиного внеску (починаючи з 2011 року) і недоїмка до 1,3 млрд грн зі сплати страхових внесків, яка утворилась ще до 2011 року, передає «УНІАН».

Найбільшу заборгованість зі сплати страхових внесків та єдиного внеску мають підприємства Донецької (539,1 млн грн), Луганської (418,2 млн грн), Харківської областей (232,0 млн грн) і Києва (220,7 млн грн). В Автономній республіці Крим заборгованість досягла 156,9 млн грн, а у Львівській області – 150,8 млн грн.

«Але я підкреслюю, що у цих регіонах, як і у всіх інших, виплата пенсій профінансована своєчасно і в повному обсязі», - резюмувала Королевська.

Міністр соціальної політики звернулася до керівників центральних і місцевих органів виконавчої влади з проханням активізувати заходи щодо погашення заборгованості платежів до Пенсійного фонду.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович заявив, що реалізація принципів соціальної справедливості є пріоритетним завданням влади, адже стан додержання конституційних прав громадян залишається основним критерієм рівня розвитку суспільства, визначальною ознакою соціальної держави.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

288