У чеському Нове-Место закінчилася індивідуальна гонка серед чоловіків у рамках чемпіонату світу з біатлону. Як і на попередніх змаганнях, цього разу українські гонщики також не змогли поборотися за нагороди першості.

Ця дисципліна вважається найбільш трудомісткою у біатлоні, де спортсмени мають подолати 20-кілометрову дистанцію з чотирма вогневими рубежами. Тут навіть немає штрафних кіл. Після кожного неточного пострілу до результату спортсмена додається одна хвилина. Українські біатлоністи, як і в попередні дні змагань, не відрізнялися ні швидкістю, ні влучною стрільбою. Кращий із них - Андрій Дериземля - ​​ розташувався у підсумковій таблиці на 17-му місці. На його рахунку один промах і відставання більш ніж у дві з половиною хвилини. На 47-му місці розташувався Артем Прима (2 промахи, відставання 4 хв. 56,7 сек), на 49-му - Сергій Седнєв (3,5 хв. 05,7 сек.) і на 73-му - Олександр Біланенко ( 2,7 хв. 47,7 сек.), передає «УНІАН».

Переможцем гонки став француз Мартін Фуркад, який допустив лише один промах. Також по одному неточному пострілу і на рахунку інших призерів гонки. Американець Тім Бурк відстав від француза на 23,5 сек., а Фредерік Ліндстрем зі Швеції - на 33,7.

Таким чином, на рахунку української збірної, як і колись, чотири нагороди, завойовані жіночою половиною команди.

У програмі чемпіонату залишилися чотири гонки. Найближча із них - жіноча естафета - відбудеться завтра і почнеться о 18:15 за київським часом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

160