Позичальники і вкладники українських банків, що мітингують, загрожують почати штурм будівлі Національного банку, якщо найближчим часом Валерія Гонтарева не вийде до них, передає кореспондент ForUm'у.

Представники ініціативної групи, які були запрошені в будівлю НБУ для проведення переговорів, повідомили, що їм запропонували зустрітися з «людьми, які нічого не вирішують».

Учасники акції протесту продовжують вимагати зустрічі з Гонтаревою або її відставки.

Також мітингувальники повідомили, що завтра до акції протесту приєднається ще більше число людей, які не встигли приїхати сьогодні.

Представники ініціативної групи зазначили, що тих учасників акції, яким ніде сьогодні переночувати, готові розмістити у себе кияни.

Крім того, мітингувальники розбили біля Верховної Ради пункти обігріву, в яких пропонують активістам по черзі грітися, щоб продовжувати сьогоднішній мітинг.

Тим часом на підкріплення правоохоронцям, що охороняють будівлю НБУ, прибули представники батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Київ-1».

Як раніше повідомляв ForUm, біля Верховної Ради розпочався Всеукраїнський багатоденний мітинг позичальників і вкладників банків «Кредитний Майдан проти фінансового рабства».

Пізніше мітингувальники вирушили колоною урядовим кварталом.

Тетяна Григор'єва, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

119