Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам утриматися від поїздок до Ємену у зв'язку із загостренням ситуації в цій країні.

Відповідну рекомендацію поширила прес-служба зовнішньополітичного відомства.

«Останнім часом спостерігається подальше загострення ситуації в Ємені, викликане тривалим протистоянням між урядовими військами та збройними опозиційними угрупованнями», - йдеться в повідомленні.

Так, наприкінці жовтня в результаті збройного протистояння загинуло близько 250 осіб. У листопаді в районі міста Рада сторони використовували важку артилерію в ході боїв, що призвело до руйнування міських кварталів та загибелі близько 30 мирних жителів. Крім того, продовжують мати місце випадки викрадення іноземних громадян з метою отримання викупу.

«У зв'язку з цим МЗС наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Ємену, а тим, хто продовжує перебувати в цій країні, - терміново залишити її територію», - йдеться в повідомленні.

У разі потрапляння в надзвичайні ситуації на території Ємену, громадянам України потрібно звертатися до посольства України в Саудівській Аравії за номерами телефону: (+966) 505 22 01 93 або (+966) 1450 85 36, а також телефонувати на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: (+38044) 238 16 57.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
26
Теги