Переселенці мають будувати цивільну інфраструктуру, а не «Стіну». Таку думку в коментарі кореспондентові Forum'у висловив екс-міністр економіки, народний депутат ВО «Батьківщина» Сергій Терьохін.

«Мені здається, що проект «Стіна» - афера. Уявіть собі, яка стіна захистить від авіації, або ракетного удару?.. Скільки часу забере через неї понтон для танків прокласти? Хвилин п'ять? Двадцять перше століття надворі!» - вважає він.

Крім того, на думку Терьохіна, ідея залучати переселенців з Криму та зони проведення АТО для робіт з реалізації проекту неправильна.

«Краще переселенців залучати до будівництва цивільної інфраструктури: доріг, ліній електропередач шкіл, і т.д.», - упевнений парламентарій.

Як повідомляв ForUm, на початку вересня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про початок будівництва споруджень на кордоні з Росією в рамках проекту «Стіна».

Пізніше Кабмін доручив Міністерству оборони спрямувати на зміцнення державного кордону 100 мільйонів гривень.

Реалізація проекту здійснюється в трьох областях.

8 жовтня 2014 року Кабміном прийнято рішення про виділення додаткових 6 млн євро на реалізацію проекту «Стіна» на україно-російському кордоні. Таким чином, загальна вартість будівництва становитиме 66 млн євро, або майже 1,2 млрд грн за курсом НБУ.

Крім того, міністр праці і соціальної політики Людмила Денісова заявила журналістам, що вимушених переселенців з Криму та зони проведення АТО можуть залучити для робіт з реалізації проекту «Стіна».

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2591 грн.
75