НАК «Нафтогаз України» не виключає встановлення вже в 2014 році єдиної ціни на природний газ для всіх споживачів України, що призведе до подорожчання палива для потреб населення в чотири рази. Про це на енергетичному форумі в Києві заявив заступник голови «Нафтогазу» Олександр Тодійчук.

«Не виключається, що вже в цьому році будуть прийняті рішення про подальше подорожчання ціни на газ. Є навіть такий варіант - я не хочу лякати, але і не хочу цього приховувати - що буде встановлена єдина ціна на газ і для промисловості, і для населення», - сказав Тодійчук.

За його словами, дана ініціатива абсолютно підтримується Міністерством енергетики та вугільної промисловості, повідомляє «УНІАН».

«Це дуже важкий удар, його політики намагаються уникати тому, що у нас цієї осені вибори, і невдоволення населення значною мірою може вплинути на цей процес», - додав він.

Також заступник голови «Нафтогазу» зазначив, що, згідно з соціологічними дослідженнями, населення в умовах війни готове платити в чотири рази більшу ціну за газ, але за умови, що ці кошти повністю підуть на розвиток галузі.

«Тут вже питання прозорості (розподілу коштів державою. - Ред.) виходить на перше місце», - підкреслив Тодійчук.

Нагадаємо, останній раз тариф на природний газ для населення підвищувався 1 травня 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом