Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вважає, що мир в Україні повинен бути встановлений на підставі плану президента Петра Порошенка, який мають підтримати США і Європейський Союз. Про це, як передає кореспондент Forum'у, він заявив, відкриваючи засідання Кабміну в п'ятницю.

«Україні потрібен мир. Цей мир буде встановлено. Питання в тому, якою ціною ми доб'ємося цього миру. Багато людей поклали життя у цій війні. Мир повинен бути встановлений, але не за планом російського президента, а за планом українського і повинен бути підтриманий нашими партнерами - США та ЄС. Самі ми з Росією не впораємося, нам потрібні гарантії», - сказав прем'єр.

За його словами, пропозиція української сторони щодо врегулювання ситуації на сході складається з трьох пунктів: припинення вогню, виведення російської армії і членів НЗФ з території України і відновлення контролю на українсько-російському кордоні.

Нагадаємо, 4 вересня Президент України Петро Порошенко заявив, що двостороннє припинення вогню можливе у разі підписання 5 вересня на зустрічі контактної групи в Мінську документа щодо реалізації мирного плану.

Валентин Цимох, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
40