На переговорах контактної групи між представниками України, самопроголошених ДНР і ЛНР з участю ОБСЄ в Мінську підписано протокол про припинення вогню на Донбасі з 18.00 5 вересня.

Українську сторону на зустрічі представляє екс-президент України Леонід Кучма, Російської Федерації - посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

У засіданні беруть участь представники самопроголошених республік - голова ЛНР Ігор Плотницький і прем'єр-міністр ДНР Олександр Захарченко, повідомляє «БЕЛТА».

Як раніше повідомляв ForUm, о 14.00 в Мінську, у приміщенні «Президент-готелю», розпочалося чергове засідання тристоронньої контактної групи (Україна-ОБСЄ-Росія) з урегулювання ситуації на сході України.

Нагадаємо, 4 вересня Президент України Петро Порошенко заявив, що двостороннє припинення вогню можливе у разі підписання 5 вересня на зустрічі контактної групи в Мінську документа щодо реалізації мирного плану.

Президент РФ Володимир Путін вважає, що для припинення кровопролиття і стабілізації обстановки на сході України обидві сторони конфлікту повинні узгодити і здійснити ряд дій: припинити активні наступальні операції українських Збройних сил, відвести збройні підрозділи силових структур України на відстань, що виключає можливість обстрілу населених пунктів артилерією та всіма видами систем залпового вогню, виключити застосування бойової авіації проти мирних громадян та населених пунктів у зоні конфлікту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1381 грн.
192