На сьогодні в Чернігівській області з метою недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней встановлено п'ять карантинних ветеринарно-міліцейських постів, повідомляє прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.

Після обходу всіх 272 наявних у селі Охрамієвичі дворів забиті безкровним методом і спалені всі наявні 39 голів свиней. Проводиться дезінфекція дворів та дератизація приміщень.

У зоні захисту (територія радіусом 4 км від с. Охрамієвичі) станом на 3 вересня поголів'я свиней відсутнє. 2 і 3 вересня відстріляні п'ять голів диких кабанів, спеціалістами ветеринарної служби відібрані проби для дослідження.

У зоні нагляду (територія Корюківського району) фахівці Держветфітослужби України проводять клінічні обстеження наявних тварин та їх щеплення проти класичної чуми свиней. Серед населення проводиться роз'яснювальна робота про небезпеку захворювання на африканську чуму свиней і вживаються заходи для недопущення занесення збудника захворювання у приватні господарства.

Як раніше повідомляв ForUm, Чернігівська область ввела карантин у Корюківському районі в зв'язку з виявленням африканської чуми свиней на його території.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

24