В оселях мешканців Оболонського району з'явилися оголошення з проханням максимально утеплити квартири і надати допомогу комунальникам при проведенні робіт з утеплення сходових кліток. Відповідні оголошення підписані Оболонською районною держадміністрацією.

Зокрема, в повідомленні йдеться, що в опалювальний сезон 2014-2015 року в київських квартирах буде зменшена подача газу та змінено режим роботи теплоджерел.

«Звертаємося до всіх Вас, свідомих, відповідальних власників житла, і просимо максимально провести утеплення своїх квартир і надати посильну допомогу працівникам ЖЕКів при проведенні робіт з утеплення місць загального користування в будинках, де Ви проживаєте», - йдеться в оголошенні, повідомляє «Корреспондент.net».

Столична влада також закликає попередити аварії-перевантаження електромереж.

«Пам'ятайте, що конкретні заходи щодо утеплення, вжиті вами сьогодні, дозволять заощадити витрати на додатковий обігрів у зимовий період, попередити можливі аварійні ситуації через перевантаження електромереж та забезпечити теплом житло», - йдеться в повідомленні влади.

Нагадаємо, раніше перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов рекомендував жителям Києва вже зараз готуватися до опалювального сезону, використовуючи енергозберігальні технології та альтернативні джерела, а також утеплювати свої квартири.

У свою чергу мер Києва Віталій Кличко звернувся до киян із закликом встановлювати електричні бойлери в квартирах. Зокрема, власників приватних будинків Кличко закликав переходити на твердопаливне опалення.

Варто зазначити, що київська міська державна адміністрації шукає альтернативні джерела енергії для підготовки до опалювального сезону 2014-2015, оскільки дефіцит газу у столиці становить близько 50% від потреби.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155