Рада з безпеки Нідерландів не буде повністю публікувати дані бортових самописців з «Боїнга-777», що зазнав катастрофи в Україні. Як повідомила організація, в заключній доповіді буде оприлюднено «тільки у інформація, яка має стосунок до визначення причин авіакатастрофи».

Це буде зроблено у відповідності з правилами самої ради та Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO).

За даними Ради з безпеки Нідерландів, наразі слідчі активно працюють над підготовкою попередньої доповіді, однак ясності щодо того, коли її буде опубліковано, як і раніше, немає. Очікується, що документ буде містити факти, отримані з різних джерел, які дозволять зробити попередні висновки про те, як розвивалися події перед авіакатастрофою.

Міжнародна група експертів вже має дані бортових самописців і радіолокаційних станцій, а також супутникові та інші зображення, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

«Вся ця інформація потім порівнюється, щоб визначити, чи підтверджують різні джерела одне одного, чи є розбіжності, - уточнили в голландській організації. - Це дуже відповідальний процес, який займає багато часу».

Остаточний звіт повинен бути опублікований протягом року з моменту авіакатастрофи.

Як раніше повідомляв ForUm, 17 липня літак «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», що прямував курсом «Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія)», зазнав аварії в Донецькій області в Україні. На борту перебували 283 пасажири і 15 членів екіпажу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом