Shell відклала початок робіт з буріння першої розвідувальної свердловини на Юзівській площі (Харківська та Донецька області) у зв'язку з форс-мажорною ситуацією на родовищі.

Про це розповіли в українському представництві компанії, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«15 липня 2014 року Shell, відповідно до положень угоди про розподіл продукції (УРП), повідомила про настання непереборних обставин, що перешкоджають виконанню деяких зобов'язань Shell (обмежених часовими рамками) в рамках УРП у зв'язку з подіями, пов'язаними територію Юзівської ділянки», - відзначили в компанії.

В Shell додали, що за останній час не раз переносили початок робіт, все ж сподіваючись вкластися в обумовлені договором часові рамки.

«Однак на момент повідомлення про настання обставин форс-мажору стало очевидно, що неможливість приступити до робіт найближчим часом завадить нам виконати зобов'язання в установлені строки», - уточнили в прес-службі.

У той же час в Shell підкреслили, що компанія продовжить виконувати всі свої зобов'язання, на які не впливає обстановка на Юзівській ділянці.

Частина Юзівської площі знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції (АТО).

Угоду про розподіл продукції по Юзівській площі Україна підписала з компанією Shell 24 січня 2013 року строком на 50 років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом