Країни-члени ЄС допоможуть Україні створити спеціальний фонд для розширення зайнятості жителів Донбасу.

Про це повідомила міністр соціальної політики України Людмила Денисова на конференції «Гідна праця для працівників-мігрантів», що відбулася в Києві за сприяння Міжнародної організації праці, передає «Укрінформ».

«Президент України оголосив мирний план врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, в рамках якого повинна бути розроблена нова програма зі створення та збереження робочих місць у східних регіонах, для реалізації якої низка країн уже погодилася сформувати Фонд розміром у півтора мільярда євро», - сказала Денисова.

Міністр також зазначила, що до фонду будуть залучені і внутрішні резерви.

«Нами також передбачені кошти з бюджету Фонду соціального страхування на випадок безробіття на 2014 рік. Міністерство вже розпочало роботу з підготовки програм зайнятості, які будуть враховувати питання вимушеної міграції, нові робочі місця створюватимуться також для тих громадян, які змушені залишити місця свого постійного проживання», - додала міністр.

За її словами, європейські інтеграційні прагнення українського суспільства вже знайшли своє відображення у спільних ініціативах України та ЄС. «Підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС створює для України нові можливості і налаштовує на поступову адаптацію національного ринку праці до європейських вимог», - сказала міністр, зазначивши, що «на жаль, деякі зовнішні сили не поділяють позиції України щодо європейського вектора розвитку держави».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
50