В умовах рецесії на світових фінансових ринках і для мінімізації впливу наслідків кризи на економіку України надзвичайно актуальним є створення в державі сприятливого інвестиційного та бізнес-клімату. Про це, як повідомляє Департамент інформації та масових комунікацій секретаріату Кабінету Міністрів України, прем'єр-міністр Микола Азаров заявив під час зустрічі з представниками Федерації роботодавців.

Також, на його думку, необхідно активізувати роботи з імпортозаміщення і розвивати власне виробництво.

«У нас одне питання: або криза нав'яже нам свій порядок денний, або ми їй протиставимо свою програму дій. Ми з вами повинні як партнери визначити, які галузі розвивати. І зараз для нас найголовніше завдання - створити сприятливий інвестиційний та бізнес-клімат», - сказав глава уряду.

За його словами, перед Україною стоїть досить складне завдання: як в умовах скорочення попиту на українську продукцію на зовнішніх ринках і дефіциту в світі кредитних ресурсів зберегти темпи економічного зростання. Він зазначив, що уряд багато зробив для мінімізації впливу наслідків світової фінансово-економічної кризи на економіку України та для залучення інвестицій, спрощення умов ведення бізнесу, і ці зусилля влади знайшли відображення в рейтингах, які публікують світові фінансові інститути.

«За цей рік Україна просунулася в багатьох рейтингах на значну кількість позицій. Це свідчить про те, що ми рухаємося в правильному напрямку. І справа навіть не в рейтингах, а в тому, що бізнес реально відчуває, що в Україні ставлення до нього змінюється, зокрема, з боку фіскальних, правоохоронних органів. І таким чином ситуація поліпшується», - сказав Азаров.

Він зазначив, що в уряду і представників вітчизняного бізнесу спільне завдання - забезпечити процвітання України. «Той факт, що ми з вами партнери, не потребує доведення. І очевидно, що в непрості для економіки часи це партнерство повинно зміцнюватися. У зв'язку з цим хочу із задоволенням відмітити активну позицію роботодавців у складний період, коли посилюється негативний вплив на економіку України кризових явищ, які відбуваються в Європі», - підсумував Азаров.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

335