Законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму не порушує прав людини. Таку думку в коментарі кореспондентові ForUm'у висловив народний депутат з фракції КПУ, співавтор законопроекту про заборону пропаганди гомосексуалізму Євген Царьков.

За його словами, багато хто вбачає в цьому документі порушення прав людини. «Ну, по-перше, жоден міжнародний акт не визнав гомосексуальні стосунки правом людини. Немає такого навіть у Європі. Ні в ООН, ні в інших організаціях немає документів про те, що сексуальне відхилення - це право людини», - підкреслив Царьков.

«Український народ не цікавить право на гомосексуальні стосунки. Його більше цікавить право на нормальну зарплату, на працю, на безкоштовну медицину. Тому на вимогу 200 тисяч громадян, які зібрали підписи через громадські організації, поради церков, починаючи від православних і мусульман, і закінчуючи іудеями, ми були змушені прийняти цей законопроект. І створений він для захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір, а не для утиску прав меншин», - зазначив автор документа.

Він також розповів, що в Євросоюзі вже є посібники, які почали поширюватися і в Україні, де у вигляді букваря для молодшого дошкільного віку нав'язуються одностатеві стосунки. «Ми вважаємо, що це пропаганда, і я впевнений, що більшість українських громадян не хочуть бачити таке в нашій системі», - висловився він.

«У вищих ешелонах влади інколи можна почути: «Вибачте, ми не повинні приймати таку норму, тому що нам погрожують утиском безвізового режиму з Європою». Якщо мені ставитимуть умову: або ви розбещуєте суспільство, своїх дітей і свою традиційну сім'ю, або ми вас не пустимо в Євросоюз, то мені такий Євросоюз, як і більшості громадян України, я впевнений, не потрібен», - сказав комуніст.

Нагадаємо, 2 жовтня Верховна Рада прийняла в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)».

Анастасія Піка,

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

286