Україна має невичерпний потенціал для становлення як процвітаючої держави. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні уряду, повідомляє Департамент інформації та масових комунікацій секретаріату Кабінету Міністрів України.
За його словами, український народ проходив через різні випробування. Одним з таких складних періодів в історії України була Велика Вітчизняна війна, 67-у річницю перемоги у якій наша держава відзначало вчора, 9 травня.
«Хочу ще раз від душі привітати наших ветеранів. Вони врятували цивілізацію, засновану на гуманістичних цінностях. День Перемоги - це день народження практично всіх сучасних європейських демократій», - зазначив Азаров. При цьому він підкреслив, що на частку декількох поколінь нашого народу випало дуже багато біди, страждань і втрат.
«Скільки б ми зараз не зробили для них, ми все одно в неоплатному боргу. Усе життя декількох поколінь пройшло в очікуванні «світлого майбутнього». То соціальні експерименти, то війна і відродження зруйнованого господарства, то політична нестабільність і зовнішні втручання (фінансова криза, наприклад, або кабальна ціна на газ) усе відкладали й відкладали для них гідне, стабільне життя», - заявив Азаров.
Однак, як зазначив глава уряду, перебувають негідники і всередині країни, і зовні, які хочуть поставити під сумнів європейську перспективу рятувальників Європи, всього нашого народу, які готові зупинити рух України, збурюючи нестабільність, висуваючи нашій державі абсурдні претензії.
«Не вийде. Наш народ проходив через великі випробування. У нас невичерпний потенціал для становлення України як процвітаючої незалежної держави. Ми здатні розвиватися на власний розсуд, виходячи з національних інтересів, а не за чужими вказівками», - заявив Азаров.
За його словами, дуже важливо сьогодні використовувати кожен шанс для стабільного розвитку України, будувати і робити вітчизняні товари, якісно оновлювати охорону здоров'я та освіту, підвищувати вітчизняну науку і т.д.:«Тобто, реалізовувати творчі плани, відкинувши виснажливі для країни протистояння. Як це роблять успішні нації».
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом