Генеральний план розвитку міста повинен формуватися не відповідно до територіально-адміністративних одиниць міста, а по мікрорайонах. Про це заявив народний депутат України, голова ради об'єднання громадян «За Троєщину!» Валерій Борисов.
Зокрема, він зазначив, що сьогодні Київ складається із десяти районів, у кожен із яких входить кілька мікрорайонів з властивими лише їм особливостями і проблемами. «Наприклад, у Шевченківський район входить історична частина, Нивки, Сирець. А проблеми Нивок і проблеми Хрещатика – це різні проблеми. Тому Генеральний план повинен формуватися не за територіями адміністративного району, а за районами компактного проживання. Тоді ми отримаємо реальне відображення того, що необхідно робити у місті Києві, максимально враховуючи інтереси жителів і їхнє бачення», - сказав Валерій Борисов.
На його думку, Генеральний план розвитку міста повинен обговорюватися за принципом: від мікрорайону - через район - до міста у цілому і бути затвердженим на загальноміському референдумі. Крім того, сьогодні за особистою домовленістю Валерія Борисова і керівництва інституту Генерального плану розвитку м. Києва вже готуються відповідні планшети щодо Троєщини, «на яких вказані місця, де повинні бути закладені парки і сквери, де планується територія під житлову або соціальну забудову тощо».
Також він нагадав, що Троєщина - найбільший житловий масив на території України. Місто у місті. Тому в основі концепції її розвитку повинен лежати принцип самодостатності.
«Я бачу Троєщину сучасною, безпечною і комфортною для проживання. Тут повинні бути театри, музеї, етнопарк. На сьогоднішній день ми всі свої побажання та ідеї виклали керівництву інституту Генерального плану, і зараз їх втілюють у конкретні пропозиції, які ми з вами разом будемо обговорювати», - зазначив Валерій Борисов.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом