Співпраця парламенту і уряду у поточному році має бути виведена на якісно новий рівень. Про це сьогодні заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час засідання Комітету з економічних реформ під головуванням Президента України.

Під час засідання були підбиті підсумки виконання Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки та обговорено завдання на 2012 рік у рамках цієї Програми. Голова ВР зазначив, що, за його підрахунками, для реалізації цього документа парламент повинен прийняти мінімум 130 законів, припустивши, що «очевидно, в процесі роботи цей показник збільшиться», повідомляє «УНІАН».

За словами Литвина, робота над впровадженням Програми економічних реформ є вкрай складною. Він відзначив важливість ретельної підготовки і супроводу законопроектів, зауваживши, що «до останнього часу частина із них приймалася на ентузіазмі, і більшість діяла за принципом: потрібно прийняти, тому що даний документ лежить у площині завдань реформування країни». «Виконавча влада значну частину уваги приділяла і приділяє питанням подолання наслідків фінансово-економічної кризи, а отже, дуже мало часу залишається для належного опрацювання законів», - сказав голова ВР. За його словами, саме тому збільшилися кількість обґрунтованих вето Президента України, що дає додаткові підстави для критики з боку опозиції.

Литвин зазначив, що з урахуванням виборчої кампанії, яка відбудеться цього року, «питання якості законопроектів є і питанням, значною мірою, майбутніх результатів виборів», і, враховуючи це, у сесійній залі будуть «домінувати критичні підходи до будь-яких документів».

Голова ВР звернувся до урядовців із закликом не ставитися до законодавчої роботі «як до повинності». «Діалог і спільна робота, які були у 2011 році, повинні бути у 2012 році виведені на якісно новий рівень», - сказав Литвин.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

508