Управління справами Верховної Ради України у вересні - листопаді 2011 року провело два конкурси із закупівлі багатофункціональних пристроїв (БФП - «3 в 1»: функції принтера, сканера, копіра) у кількості 446 одиниць і сучасних комп'ютерних систем - мультимедійних комплексів у кількості 485 одиниць.

Як повідомили ForUm'у в прес-службі парламенту, в даний час майже 70% комп'ютерної техніки, що знаходиться в експлуатації Апарату Верховної Ради (понад 1400 з 2100 комплектів у складі: системних блоків, моніторів, принтерів), як фізично, так і морально застаріли , оскільки були придбані протягом 2000 - 2005 років. «Технічні параметри і швидкодія зазначених засобів комп'ютерної техніки не дозволяють продуктивно працювати користувачеві з сучасними програмними засобами. Стовідсоткова фізична зношеність таких засобів комп'ютерної техніки, як принтери, МФУ та монітори, що використовуються співробітниками Апарату, не дозволяє звертатися до сервісних центрів виробників з ремонту, бо і сама техніка, і запасні частини до неї, вже зняті з виробництва», - наголошується в повідомленні .

У ВР наголосили, що останні 4 роки, в умовах обмеженого бюджетного фінансування, придбання нових засобів комп'ютерної техніки для обладнання робочих місць народних депутатів України та працівників Апарату, фактично не проводилося.

«У травні 2011 року Комітетом з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України було прийнято колегіальне рішення про направлення бюджетних асигнувань, передбачених раніше на компенсацію житлового забезпечення народним депутатам України, на придбання нової комп'ютерної техніки», - наголошується в повідомленні.

Після оновлення парку комп'ютерів народних депутатів України (орієнтовно на початку 2012 року), виведені з експлуатації комп'ютери (2006 року придбання) пройдуть профілактичні роботи і будуть встановлені в структурних підрозділах Апарату Верховної Ради замість морально і фізично застарілої техніки.

У прес-службі підкреслили, що придбання і введення в експлуатацію нових, сучасних засобів комп'ютерної техніки дозволить поліпшити оперативність і якість законотворчої роботи, підвищити рівень використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у Верховній Раді, забезпечити повну відкритість, прозорість і підзвітність парламенту перед виборцями.


Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

617