Він зазначив, що питання євроінтеграції і для України, і для Сербії є пріоритетними і мають стратегічне значення.
«Очевидно, що корисний для нас обмін досвідом із Сербією в питаннях співпраці з Європейським Союзом. У зв'язку з цим хотів би привітати наших сербських партнерів з прийняттям рекомендації Європейської комісії про надання Республіці Сербія статусу країни-кандидата на вступ до ЄС», - сказав Янукович.
Крім того, Президент повідомив, що Україна і Сербія домовилися про проведення щорічних спільних бізнес-форумів.
«Ми переконані, що взаємна економічна і ділова активність, участь українських і сербських підприємств у приватизаційних процесах, які тривають як у Сербії, так і в Україні, є ключовим завданням економічної співпраці», - сказав Глава держави.
За його словами, цьому сприятиме також набуття чинності найближчим часом міжурядової угоди про відмову від візових вимог для громадян двох країн.
Говорячи про торговельно-економічні відносини наших країн, Глава держави звернув увагу на позитивну динаміку торгового обороту. Він, зокрема, зауважив, що за січень-вересень 2011 року обсяг торгівлі перевищив показник за весь минулий рік.
«Але ми прийшли до спільного висновку, що цього мало - враховуючи, по-перше, наш загальний потенціал, а по-друге, нашу взаємну зацікавленість», - сказав Янукович.
Президент назвав позитивні результати Четвертого засідання Міжурядової українсько-сербської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, яке відбулося вчора в Києві. «Під час цього засідання було досягнуто конкретних домовленостей про розвиток співробітництва у пріоритетних для обох країн сферах», - зазначив він.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом