На сьогоднішній день гендерна рівність є одним із пріоритетів соціальної політики української держави. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, відкриваючи церемонію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на дотримання гендерної рівності «Рівні можливості: кращий роботодавець 2011», заявив перший заступник міністра соціальної політики України Василь Надрага.

«Сьогодні питання гендерної рівності є актуальним для нашого суспільства і держави. Це одна зі складових для побудови в Україні системи громадянського суспільства. Відповідні інституції, політика і реалізація свідчать про те, що сьогодні Україна впевнено рухається у європейську громадськість, до європейських цінностей», - зокрема, сказав він і додав: «Я сподіваюся, що це і є підтвердженням того, що Україна здатна брати на себе не тільки зобов'язання, а й гідно їх виконувати».

За словами заступника міністра, основною метою конкурсу є забезпечення рівноправності чоловіків і жінок у сфері праці. «Цього року у конкурсі взяли участь понад 60 підприємств і організацій усіх форм власності. Широкий спектр учасників свідчить про те, що принцип гендерної рівності стає все більш пріоритетним для українських роботодавців», - повідомив він.

Надрага впевнений, що гендерна рівність має стати ключовим аспектом у забезпеченні прогресу у виробничій сфері та в українському суспільстві у цілому. «Використовуючи гендерні принципи, наше суспільство у змозі вирішити масу соціальних питань, досягти вищого рівня розвитку, забезпечивши при цьому європейські стандарти життя всім членам суспільства», - вважає він.

Заступник міністра зазначив, що одним із пріоритетних напрямів у роботі українського уряду на сьогоднішній день є забезпечення гендерної рівності. «Незважаючи на певні зміни, у тому числі у системі адміністративного управління, сьогодні гендерна політика не тільки не втрачена, а навпаки, забезпечена додатковою увагою з боку органів виконавчої влади», - додав Надрага і підкреслив: «Я вважаю, що це і є підтвердженням того, що сьогодні налагоджена у цілому система управління в Україні націлена на підвищення основних напрямів, у яких ми повинні рухатися і щодо яких ми зобов'язані і далі розвивати систему громадянського суспільства і громадянських інституцій. Від імені Міністерства соціальної політики хочу підкреслити: цей напрям ми відпрацьовували, відпрацьовуємо і будемо відпрацьовувати далі».


 

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

530