Кілька автобусів з озброєними співробітниками ОМОНу та інших спецпідрозділів міліції у ці хвилини перебувають біля прохідної Сумського хлібокомбінату. З хвилини на хвилину комбінат може піддатися штурму. Силовики відпрацьовують замовлення рейдерів. Метою атаки є повернення у крісло заводу Анатолія Кисиленка, відстороненого від роботи за розкрадання і численні зловживання.
Як повідомили у дирекції підприємства, охорона комбінату не допустить проникнення загарбників і готова до оборони. Не виключено, що на Сумському хлібокомбінаті може статися масштабна сутичка.
Рейдери намагаються завести Кисиленк а в адміністративну будівлю, посилаючись на рішення суду про його поновлення на посаді. Проте це рішення вже оскаржене юристами підприємства, і до вердикту Апеляційного суду зміна керівництва комбінату не може проводитися.
Між тим, як стало відомо, загарбники планують змінити тактику: з ранку на комбінаті перебуває кілька співробітників УБОЗ у, які намагаються розібратися у конфлікті та проводять опитування колективу. Однак зараз рейдери активно поширюють чутки, нібито співробітники УБОЗу утримуються на комбінаті, і для їх звільнення ОМОН повинен піти на штурм.
«Це брехня. Їх ніхто не утримує. Співробітники УБОЗ вільно пересуваються по комбінату. Чутки поширюються, щоб мати підстави для початку штурму», - підкреслив представник юридичної служби комбінату.
На підприємстві вважають, що зухвалі дії рейдерів пояснюються підтримкою, яку вони отримують з боку прокурора області Ленського, а також його заступників Мухи і Андрєєва.
Зазначимо, що сьогоднішній інцидент – не перша спроба силового захоплення Сумського хлібокомбінату.
Анатолій Кисиленко, з ім'ям якого пов'язують атаки на «Сумський хлібокомбінат», був звільнений з посади директора після того, як опинився викритий у нецільовому використанні 5 млн. гривень, призначених для розвитку виробництва і премій співробітникам. На ці гроші Кисиленко намагався скупити контрольний пакет акцій хлібокомбінату.
У ході розслідування також стало відомо про те, що Кисиленко організував через свого сина корупційну систему відкатів на комбінаті: кожен договір на постачання будь-яких товарів і послуг для підприємства укладався тільки за умови сплати хабара.
Крім того, з'ясувалося, що Кисиленко заклав майно комбінату, щоб отримати кредит на будівництво власної турбази, розташованої у Сумській області.
Вже після звільнення проти Кисиленк а були порушені кримінальні справи. За дивним перебігом обставин, вони досі не передані до суду.
Політичну підтримку Кисиленк у раніше надавали екс-міністр МВС Юрій Луценко і депутат Верховної Ради Юрій Гримчак. Останній навесні 2009 року брав участь у силовому штурмі адміністрації комбінату, у якому також були задіяні бойовики «Кирилівського» угруповання, яке контролює Дарницький район Києва.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом