У ніч з четверга на п'ятницю із застосуванням спецпідрозділів МВС було розібрано наметове містечко підприємців на Майдані.
Як повідомляє «Українська правда», за станом на 5 годину ранку Майдан оточений чотирма кордонами співробітників МВС.
У руках вони тримають шоломи, при цьому співробітники МВС озброєні гумовими палицями.
На місці події журналіст нарахував 16 автобусів з міліцією і «Беркутом» і не менше півтисячі міліціонерів і «Беркута».
За свідченнями кореспондента інтернет-видання, комунальні служби Києва під наглядом міліції мовчки розібрали намети і завантажили їх на вантажівки.
При цьому їх не зупинили написи на наметах про їх приналежність до народних депутатів.
Підприємці, які залишилися на ніч на Майдані, не чинили опору міліції, враховуючи її чисельну перевагу.
Центр Києва перекритий ДАІ - зокрема, до Хрещатику неможливо під'їхати, оскільки на рівні Володимирської вулиці, що йдуть вниз до Хрещатику, заблоковані машинами ДАІ.
Як передає 5 канал, по периметру Майдану Незалежності стоять співробітники міліції, за попередніми оцінками журналіста, їх близько 500 чоловік.
Шістьох жителів наметового містечка затримали, за словами кореспондента, лише за те, що вони запитали, що відбувається і співали патріотичні пісні, цих людей нібито відвезли у відділення міліції.
Також, за словами кореспондента телеканалу, декілька осіб постраждало під час знесення містечка, оскільки, за його словами, їх били палицями по ногах.
«Зараз підприємці збираються біля входу в метро, вони говорять, що деякі речі у них вкрали, тому вони склали всі речі й оточили їх. Зараз на Майдані Незалежності продовжують прибирати залишки наметового містечка, працюють комунальні служби, по периметру оточили Майдан правоохоронці. Їх близько півтисячі. На Майдані розташовано близько 20 міліційних автобусів, зараз рух на Майдані здійснюється вільно», - повідомляє кореспондент телеканалу.
Також журналіст додав, що вночі на Майдані не було жодного депутата, не було координаційної ради, коли це відбулося. Підприємці, які залишаються на головній площі країни, обіцяють дочекатися яких-небудь подробиць інциденту від координаторів.
Як раніше писав ForUm, 18 листопада ц.р. Верховна Рада України прийняла Податковий кодекс, який викликав обурення у підприємців.
22 листопада на Майдані Незалежності в Києві підприємці почали безстрокову акцію протесту проти Податкового кодексу.
30 листопада Янукович заявив, що вирішив ветувати Податковий кодекс.
Верховна Рада прийняла в новій редакції Податковий кодекс з урахуванням пропозицій Президента України Віктора Януковича.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом