На даному етапі переговори про створення спільного підприємства між ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України» проходять спокійно.

Про це сьогодні на брифінгу заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

«Йде серйозна робота щодо оцінки активів. Ясно, що та сторона і наша сторона хочуть знайти найбільш оптимальні умови для цього, причому ніхто нікуди нікого не квапить. У нас є час, і ми спокійно працюємо в цьому напрямі», - сказав Азаров.

Нагадаємо, 7 вересня п.р. на зустрічі з журналістами глава правління «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що співпраця ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України» повинна завершитися злиттям цих двох компаній.

13 вересня п.р. заступник голови Держдуми РФ, президент Російського газового товариства Валерій Язєв повідомив, що Росія запропонувала для СП між «Газпромом» і «Нафтогазом» родовища в Астраханській області і на півострові Ямал в обмін на активи «Нафтогазу».

Крім того, Азаров заявив, що зауваження Міжнародного валютного фонду до проекту Податкового кодексу необхідно детально проаналізувати.

«Я до всіх критичних зауважень, якщо вони базуються на реальному знанні ситуації, якщо вони виходять з конструктивної позиції, ставлюся нормально і готовий їх враховувати і розглядати. Це зовсім не означає, що з усіма критичними зауваженнями можу погодитися, тому що у мене є своя точка зору, є свої аргументи, розрахунки, прогнози розвитку ситуації. І тому я готовий ці критичні зауваження прийняти для розгляду, і по них дискутувати, і це найголовніше. У процесі розгляду цілком можливо, що десь я відступлю від якоїсь позиції, десь критики відступлять від якоїсь позиції, і в результаті з'явиться узгоджена думка», - сказав Азаров.

Як повідомляв ForUm, 28 жовтня заступник міністра фінансів України Тетяна Єфіменко заявила, що МВФ пропонує внести до проекту Податкового кодексу низку змін.

Довідка: 7 жовтня 2010 р. Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Податкового кодексу, внесений Кабінетом міністрів України.

ВР планує розглядати проекти Податкового кодексу і державного бюджету на 2011 рік на наступному пленарному тижні - 2-5 листопада.

За матеріалами «УНІАН»

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

557