Червень цього року став найтеплішим за всю історію метеоспостережень. Про це повідомила телекомпанія CNN, посилаючись на дані Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США.

Тепліші, ніж зазвичай, умови спостерігалися на території практично всіх континентів і країн, особливо в Сполучених Штатах.

Незважаючи на те, що температура поверхні світового океану в червні не була рекордною, комбінація температури на землі і різні аномалії на морі зробили минулий червень найтеплішим. Таким чином, цього року був побитий рекорд червневої жари, встановлений у 2005 році.
 
А так рятуються від жари в Москві

Згідно даним синоптиків, на землі підвищується і рівень вологості. Вологіші, ніж зазвичай, умови спостерігалися цього року на півдні Індії, півдні Китаю, півдні Європи і в середніх штатах Америки.
 
 
Навіть якщо заборонено...

У той же час південний захід Австралії був відмічений рекордним дефіцитом дощу.

В Арктиці минулого місяця зафіксований і найнижчий показник площі полярних льодовиків.
 

«Ці дані надзвичайно важливі, - сказав в інтерв'ю CNN метеоролог Тейлор Уорд. - Річ у тому, що якщо норма площі поверхні льоду в арктичних морях зміниться, то це приведе до збільшення проникнення в океан сонячної радіації, а це знову, у свою чергу, позначиться на зростанні темпів танення льодів».

Процес зменшення поверхні арктичних морських льодовиків спостерігається з 1990 року.

Читайте по темі: Київ знемагає від жари: плавляться асфальт і дроти тролейбусів, «божеволіють» банкомати

За матеріалами «ІТАР-ТАРС», «Newsru.com», «Правда.ру»

Новини партнерів

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

906