Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що звільнення з посади віце-прем'єр-міністра Володимира Семиноженка довело безглуздість кадрової політики уряду і відсутність чіткої гуманітарної політики влади.

Про це він заявив в ефірі «5 каналу».

«Це звільнення довело, що у влади до цих пір немає розуміння, якою буде гуманітарна політика. І заява про те, що, можливо, не буде посади гуманітарного віце-прем'єра, підтверджує, що влада не має поняття, що таке гуманітарна політика», - сказав він.

Він вважає позитивним той факт, що суспільство зреагувало на неадекватні заяви колишнього віце-прем'єра щодо просування інтересів іншої держави – Росії.

У той же час, зазначив Томенко, як свідчить ситуація, ключовою причиною звільнення стала боротьба за вплив на сферу використання бюджетних коштів, перш за все, в системі охорони здоров'я, повідомляє «УНІАН».

Він нагадав, що понад 20 млрд. грн. з державного бюджету використовується на закупівлю лікарських засобів. Крім того, додав він, існує також питання отримання гуманітарної допомоги і зацікавленість до нього мають дуже багато посадовців.

«Я не здивуюся, якщо найближчим часом ми дізнаємося, що в частині використання серйозних фінансових потоків був конфлікт не тільки між високопосадовцями, але і дітьми цих високопосадовців», - сказав він.

Томенко також додав, що влада звільненням Семиноженка, «хоч і мовчки, але визнала свою кадрову помилку».

Як повідомляв ForUm, 2 липня Верховна Рада України звільнила Семиноженка з посади віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань. Звільнення Семиноженка підтримали як фракції коаліції, так і опозиції.

Проект постанови про звільнення Семиноженка був внесений на розгляд ВР народним депутатом від БЮТ Ольгою Боднар. У пояснювальній записці до постанови наголошується, що призначення Семиноженка «відбулося з порушенням Регламенту Верховної Ради України, без обговорення в Комітеті з питань державного будівництва і місцевого самоврядування».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

531