Опозиція звільненням Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ намагається зупинити реформи, початок яким поклало нове керівництво Міністерства внутрішніх справ. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів, голова підкомітету Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Василь Грицак, коментуючи результати розгляду профільним парламентським Комітетом проекту постанови ВР «Про звільнення Могильова з посади міністра внутрішніх справ України», внесеного народними депутатами від НУ-НС Борисом Тарасюком, В'ячеславом Ковалем, Олександром Чорноволенком.

Як повідомили ForUm'у в прес-службі Партії регіонів, Грицак вважає спробу усунути Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ «черговою провокацією з боку опозиції, що має на меті дестабілізувати роботу МВС».

На думку регіонала, автори документа «шляхом тиску на МВС» намагаються зупинити реформи, початок яким поклало нове керівництво міністерства.

«Звинувачення у недемократичності, в якихось репресивних методах керівництва нового міністра, які висуває опозиція, є абсолютно штучними і необгрунтованими, - підкреслив він. - Адже у своїх інтерв'ю Могильов висловлювався не проти масових акцій, які є законним правом опозиції, а проти порушень громадського порядку шляхом блокування вулиць, перешкоджання життєдіяльності громадян і т. п. ».

«Не випадково проект постанови про звільнення з посади міністра внутрішніх справ не був підтриманий членами профільного парламентського комітету, більш того, Верховній Раді рекомендовано його відхилити», - додав парламентарій.

Як повідомляв ForUm, сьогодні комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував парламенту відхилити проект постанови про звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ.

У травні міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов запропонував виділити на околиці Києва велике поле для мітингів опозиції.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

444