Росія і Україна на засіданні комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержкомісії вийдуть на нові перспективні домовленості, визначать чіткі орієнтири для подальшого просування двостороннього партнерства, заявив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, відкриваючи засідання.

«Не сумніваюся, що сьогодні ми вийдемо на нові перспективні домовленості і намітимо чіткі орієнтири для подальшого просування російсько-українського партнерства», - сказав президент Росії.

Він запропонував зосередитися на темах, що «стосуються практичної взаємодії в енергетиці, промисловості, транспорті, науці, в агропромисловому комплексі, наочно поговорити про активізацію міжрегіональної і прикордонної співпраці».

«В рамках підготовки до засідання російськими і українськими міністерствами виконана серйозна, велика робота, відбулися зустрічі більшості галузевих підкомісій, налагоджений ефективний діалог між керівниками зацікавлених відомств», - відзначив глава російського уряду.

«Ми з прем'єр-міністром України Миколою Яновичем також знаходимося в постійному контакті, це наша вже п'ята зустріч», - додав він.

У свою чергу, прем'єр-міністр України Микола Азаров сподівається, що до кінця жовтня, коли пройде чергове засідання міжурядового комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії, буде підготовлений ряд нових угод по економічному співробітництву України і Росії.

Про це він заявив, починаючи розширене засідання комітету після того, як погоджував дату проведення чергового засідання з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіном.

«Кінець жовтня, якраз бюджетний процес і у нас, і у вас – хороша дата. Отже можемо сподіватися, що до жовтня багато угод, які ми сьогодні обговорювали, контури їх придбають реальні контури і наповняться реальним змістом», - сказав Азаров.

Для проведення засідання комітету українська сторона підготувала ряд пропозицій у сфері ПЕК, авіабудування, транспорту, АПК, у сфері науково-технічної співпраці.

Нагадаємо, 21 квітня Дмитро Медведєв і Віктор Янукович підписали в Харкові угоду про продовження присутності ЧФ в Криму на 25 років.

27 квітня Рада ратифікувала цю угоду .

У теж час глава «Росатома» Сергій Кирієнко заявив, що сумарна знижка при укладенні 25-річного контракту на постачання ядерного палива до України може перевищити 1 мільярд доларів.

За матеріалами РІА «Новости», «УНІАН»

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

462