У Києві з 14 по 22 квітня Державтоінспекція проводить низку цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Форсаж». Про це ForUm’у повідомили в УДАІ Києва.

Операція проходить з метою виявлення і попередження порушень Правил дорожнього руху з боку водіїв, які незаконно переобладнали свої автомобілі для отримання максимальних динамічних характеристик (форсування двигунів, установка двигунів, не передбачених конструкцією для даної моделі, установка «прямоточних» глушників тощо).

У столичній Державтоінспекції вважають, що жорсткі вимоги до технічного стану транспорту і його переобладнання мають одну мету - збереження рівня безпеки автомобілів, який передбачений заводом-виробником.

У ході проведення операції «Форсаж» проводитиметься постійний моніторинг Інтернету на предмет виявлення інформації про збори, проведення несанкціонованих змагань водіїв автомототранспорту на вулично-дорожній мережі з метою їх завчасного попередження.

Також під час проведення операції «Форсаж» функціонуватимуть діагностичні центри для перевірки технічного стану транспортних засобів, зокрема, пересувні пункти із залученням працівників відповідної кваліфікації.

Одночасно здійснюватиметься відпрацювання установ автосервісу, гаражних кооперативів, автостоянок з метою виявлення організацій, які, порушуючи законодавство, без наявності відповідних дозвільних документів проводять роботи, пов'язані зі зміною конструкції автомототранспорту.

У Державтоінспекції зазначили, що заходи триватимуть до кінця квітня.

Довідка. Вуличні перегони (стріт-рейсинг, англ. Street racing) — форма неофіційних і часто незаконних автомобільних перегонів, які проходять на громадських дорогах. Вуличні перегони можуть або бути мимовільними, або добре запланованими та скоординованими. Вуличні перегони відбулися у 1930-х через заборону алкоголю у деяких частинах Сполучених Штатів.

Противники вуличних перегонів указують на потенційну небезпеку для інших учасників дорожнього руху, а так само юридичні наслідки у результаті інцидентів.

Шанувальники вуличних перегонів («стрітрейсери») часто об'єднуються у клуби.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

547