На Харківському шосе, напроти зупинки громадського транспорту Гашека в суботній вечір сталася жахлива трагедія: молодий хлопець опинився під колесами Skoda Octavia.

Із слів очевидців, події розвивалися, як у детективному романі. Адже ніхто не чекав, що водій, який зупинився на узбіччі Daewoo Lanos витягне з переднього сидіння пасажира і почне бити його. Після чого молодий хлопець, отримавши сильні удари, почав переходити дорогу. Що штовхнуло пішохода на такий крок - залишається тільки здогадуватися. Можливо, він просто був у шоковому стані, але у будь-якому випадку не при повному розумі і добрій пам'яті. Інакше не став був перетинати проїжджу частину в недозволеному місці при такому жвавому трафіку. В результаті, молодий хлопець опинився під колесами чеської Octavia. Удар був настільки сильним, що у загиблого злетіло взуття, передає .«Друга смуга»

Водій і пасажири Skoda не чекали такого повороту подій і були сильно шоковані такою подією. Не дивлячись на це, водієві потрібно віддати належне, оскільки відразу після цього він викликав на місце події швидку допомогу і співробітників ДАІ. На жаль, медики лише змогли констатувати факт смерті.

 
В аварії машина теж зазнала чимало: у неї розбитий «передок», розлетілося на осколки лобове скло. Через шокуючу ДТП автомобілісти ще довгий час «пленталися» по Харківському шосе в обох напрямах.
 
 
 
 

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

457