Битва між Україною та Росією за Донбас буде схожа на Другу світову війну, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Мені шкода говорити це, але це правда: битва за Донбас нагадає вам Другу світову війну з великими операціями, маневрами, з участю тисяч танків, броньованих машин, літаків, артилерії. Це не буде локальна операція, з огляду на те, що ми бачимо з підготовки Росії до цього. Росія має свій план, ми маємо свій, і результат цієї битви буде вирішено на полі бою», - сказав Кулеба на пресконференції після участі в зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО в Брюсселі, передає Інтерфакс-Україна.

Він наголосив, що наразі дуже важливо, щоб союзники не говорили Україні, що вони все ще розмірковують і повинні дотриматися всіх процедур, що багато проблем мають бути вирішені, перш ніж вони ухвалять рішення.

«Або ви допоможете нам зараз, і я говорю про дні, а не тижні, або ваша допомога надійде надто пізно. Багато людей помруть, багато мирних жителів втратять домівки, багато сіл будуть зруйновані саме тому, що ця допомога надійшла надто пізно», - резюмував Кулеба.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

32