Сьогодні в Таллінні (Естонія) почало роботу 43 засідання Ради залізничного транспорту держав-учасниць СНД, Латвійської, Литовської і Естонської Республік. Засідання триватиме три дні. Україна під час засідання планує обговорити питання співпраці, передусім, у сфері транзитних перевезень.
Як повідомили в прес-службі «Укрзалізниці», українську делегацію, за словами гендиректора Державної адміністрації залізничного транспорту Василя Гладких, цікавитиме «хід розробки графіка руху вантажних потягів, порядок напряму вантажних потоків у міждержавному сполучення на 2006-2007 роки, а також тарифна політика залізниць на перевезення вантажів у міждержавному сполученні на 2006 фрахтовий рік».
Учасники Ради також розглянуть підсумки перепису контейнерів у 2005 році і підготовку до перепису вантажних вагонів у 2006 році, обговорять питання про хід розробки графіка руху пасажирських і вантажних потягів, а також план формування вантажних вагонів і вагонів з контейнерами.
Планується, що в ході засідання мова також піде про внесення змін і доповнень до Угоди між залізничними адміністраціями держав-учасниць СНД, Латвійської, Литовської і Естонської Республік щодо особливостей застосування окремих норм Угоди про міжнародне пасажирське сполучення. Крім того, актуальним для керівників залізничних адміністрацій є питання про Інструкцію з обслуговування перевезень швидкопсувних вантажів у міжнародному сполучення між державами-учасницями Співдружності, Латвією, Литвою і Естонією, а також про заходи щодо попередження ввезення і розповсюдження залізничним транспортом «пташиного грипу», передає «ЛІГА».
Нагадаємо, Рада залізничного транспорту була заснована 14 лютого 1992 року, коли глави урядів 11 держав СНД підписали Угоду про створення координаційних органів залізничного транспорту. Головна мета Ради, що складається з керівників адміністрацій і органів управління залізничним транспортом держав СНД - координація роботи залізничного транспорту на міжнародному рівні, узгодження умов і принципів роботи залізничного транспорту для забезпечення функціонування і розвитку транспортно-економічних зв'язків між державами Співдружності.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом