Синтезовано ЛСД, Всесвітній день здоров'я і Благовіщення.
Сьогодні Всесвітній день здоров'я і Міжнародний день пам'яті євреїв - жертв фашизму. У Вірменії відзначають День материнства і краси. У Мозамбіку День жінок. А в Росії День пам'яті загиблих підводників (відзначається в Росії в річницю загибелі - 7 квітня 1989 року - в Норвезькому морі атомного підводного човна Північного Флоту «Комсомолець» і 42 членів її екіпажу). В Руанді також День національного трауру. В США, штат Нью-Йорк святкують День Вераццано (на згадку про напівлегендарне відкриття в квітні 1524 року італійським мореплавцем Джованні Вераццано Нью-Йоркської бухти).
Всесвітній День здоров'я відзначається в день створення Всесвітньої організації охорони здоров'я (з 1948).Щороку ВОЗ присвячує одну з найактуальніших проблем медицини. 2000 рік був присвячений проблемам безпеки переливання крові. В 2001 році Всесвітній День Здоров'я присвячений, охороні психічного здоров'я людини.
А за 5 років до вищезгаданої події було вперше синтезовано ЛСД. 7 квітня 1943 року швейцарець Альберт Хофман вперше синтезував ЛСД. Це найпоширеніший наркотик серед молоді, яка вважає його не небезпечним і не викликає звикання, також вважається, що ЛСД стимулює творчі здібності і тому популярний у середовищі художників. Але ефекти цього, одного з найсильніших наркотиків, непередбачуваний. ЛСД - диетиламід лізергинової кислоти - один з головних наркотиків, що складє клас галюциногенів. Найбільш небезпечними наслідками регулярного вживання ЛСД є виникнення тривалих психозів, шизофренії і глибокої депресії. ЛСД не розглядають як наркотик, що викликає залежність, оскільки він не викликає потребу в нових дозах, але з часом він викликає звикання і вимагає збільшення доз для досягнення своїх звичайних ефектів.
Ще цей день відзначений: в 1939 році народженням Френсіса форда Копполі, американського кінорежисера («Хрещений батько», «Апокаліпсис наших днів», «Дракула Брема Стокнера»). А 1954 року народженням Джеккі Чана, гонконгського і американського актора, режисера і продюсера, постановника трюків («Облаштунки бога», «Розборка в Бронксі», «Удар блискавки»).
За православним календарем: 7 квітня православна церква відзначає свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке відноситься до числа великих дванадцяти християнських свят. В Біблії мовиться, що цього дня архангел Гаврило, посланий Богом до Діви Марії, повідомив її, що у неї народиться син Ісус, і це буде син Божий. Ангел пояснив Діві, що немовля буде зачате по дії Святого Духу без руйнування невинності матері. «Благовіщення» - означає «добра, радісна звістка». Цього дня на Русі було заведено відпускати птахів на волю. Городяни на ринку купували і тут же відпускали їх в сяюче весняне небо. Взагалі з 7-им квітнем, з цим святом, зв'язано особливо багато народних прикмет.
Коли на Благовіщення сніг на дахах лежить - так лежати йому до Єгорія (6 травня) в полі. З Благовіщення до літа - залишилося сорок морозів (сорок ранків). Весна до Благовіщення - багато морозів попереду. На Благовіщення небо безхмарне, сонце яскраве - бути літу грозному (грозовому). Коли ніч на Благовіщення тепла, то весна буде дружна.
Православні: Тихон.
Католицькі: Донат, Іоанн, Руфін.
Цього дня:
1348 В Празі засновано Карлов університет, один з найстаріших в Європі і перший слов'янський університет.
1655 Після смерті папи Інокентія Х папою під ім'ям Олександр VII вибраний Фабіо Кинджі, державний секретар Ватикану.
1738 Папа Климент XII особливою буллою звинуватив вільних каменярів у лицемірстві, удаванні, єресі і збоченнях.
1795 У Франції прийнято закон, за яким основною одиницею довжини став метр. Надалі на метричну систему заходів перейшли практично всі країни світу.
1803 В «Санкт-Петербурзьких комерційних відомостях» вперше в Росії спожито словосполучення «залізниця». До цього використовувався термін «чавунна дорога».
1827 Фармацевт Джон Уокер з англійського містечка Стоктон продав адвокату Ніксону перші сірники, про що і записав у прибутково-видатковій книзі. Винайшов їх аптекар абсолютно випадково в попередньому році, ніколи не патентував своє відкриття і не нажив на цьому ніякого багатства. В рідному місті в його честь названа вулиця.
1832 Англійський фермер Джозеф Томпсон, вирішивши розлучитися зі своєю дружиною, з її згоди спробував продати її на ринку міста Карлайл. Зібрався великий натовп, але запрошена ціна в 50 шилінгів показалася потенційним покупцям непомірної. Через годину її збили до 20 шилінгів, і щасливчик, що залишився невідомим, придбав жінку на додачу з собакою породи ньюфаундленд. Хоча продаж дружин був заборонений в Англії законом, це було не таким вже рідкісним явищем в сільській місцевості.
1899 Пущено перший у Москві трамвай.
1927 Американський вчений Г. Аівс продемонстрував перший у світі відеотелефон (зображення приймалося тільки однією стороною).
1930 В СРСР видано указ про розширення системи трудових таборів, переданих у підкорення створеному Головному управлінню таборів (ГУЛАГ) у складі ОГПУ.
1946 Східну Пруссію включено до складу РРФСР як область Калінінграда.
1964 IBM оголосив про народження легендарної System/360. Мейнфрейми цього типу довго лідируватимуть на ринку, і складатимуть основу комп'ютерного парку більшості країн світу. В СРСР відомі як системи з маркою ЄС ЕОМ.
1975 В Парижі пройшов останній концерт Deep Purple з участю Річі Блекмора. Річі намагалися знайти заміну в особі Томмі Боліна, нічого доброго з цього не вийшло, був випущений всього один посередній альбом Come Taste Band.
1995 Після десятилітньої реставрації відкрита Третьяковська галерея.
7 квітня народилися:
1506 Франциск Ксавьєр, іспанський місіонер в Японії і Індії, католицький святий.
1613 Герард Доу (1613-9.02.1675),голандский художник-портретист, учень Рембранта («Скрипаль»).
1652 Климент XII (у світі Лоренцо Корсіні)(1652-6.02.1740), папа римський (1730-40).
1772 Франсуа Марі Шарль Фурьє (1772-10.10.1837), французький соціаліст-утопіст.
1817 Франческо Сельмі, італійський хімік, основоположник колоїдної хімії.
1883 Джіно Северін (1883-26.02.1966), італійський живописець-самоучка, малює і скульптор, один з основоположників футуризму.
Біллі Холідей (справж. ім'я Елеонора Фейган) (7.04.1915—17.07.1959), американська джазова співачка, що оцінюється критикою як неперевершена вокалістка і стиліст, яку дав джаз 1930-х.
1931 Дональд Бартельм (1931–1989), американський прозаїк, один з представників літератури «чорного гумору», напряму, що склався в американській словесності до кінця 60-х – початку 70-х років.
1959 Чингіз Абдуллаєв, письменник, автор гостросюжетних творів, доктор юридичних наук.
1964 Рассел Кроу, новозеландський актор. За виконання головної ролі у фільмі «Гладіатор» отримав «Оскар» у 2001 році.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом