Київрада має намір ухвалити бюджет Києва на 2015 рік на початку січня, повідомив міський голова Віталій Кличко.

«Ми запросимо на презентацію, яка відбудеться в першій половині січня», - сказав він 30 грудня. При цьому Кличко повідомив, що поки не мав можливості детально ознайомитися з показниками держбюджету-2015 щодо Києва, але зазначив, що податок на доходи фізичних осіб до бюджету міста зараховуватиметься у розмірі 40%, повідомляє Інтерфакс-Україна.

У свою чергу перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов повідомив, що в держбюджеті-2015 не передбачена субвенція на виконання функцій столиці.

«Є 40% ПДФО, 10% податку на прибуток, субвенція близько 5 млрд грн на освіту та медицину - це наші доходи до загального фонду бюджету. Але й сюди ще перенесли єдиний податок», - сказав він.

«Підстав для особливого песимізму немає, для оптимізму, щоправда, теж. Будемо шукати джерела доходів. Бізнес треба розвивати, - це у нас один шлях», - підкреслив він.

Як раніше повідомляв ForUm, у ніч на 29 грудня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Державний бюджет України на 2015 рік».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
3310 грн.
378