Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства заявляє про злом свого офіційного сайту ввечері 26 грудня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

«Інформаційне повідомлення під назвою «Росія починає постачання електроенергії та вугілля в Україну», яка пізно ввечері 26 грудня з'явилася на сайті Мінрегіону України, є наслідком втручання в роботу сайту міністерства ззовні», - йдеться в повідомленні.

Мінрегіон повідомив, що не володіє і не розповсюджує інформацію щодо поставок енергоресурсів в Україну з інших країн, оскільки дане питання у сфері компетенції іншого міністерства.

Зазначимо, що за словами віце-прем'єра уряду РФ Дмитра Козака, Росія буде постачати електроенергію Україні за внутрішніми російськими цінами, а також до 1 млн тонн вугілля на місяць, щоб зняти енергетичні проблеми.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявляв про досягнення дуже важливого результату щодо розблокування поставок вугілля в Україну.

Раніше міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявляв про те, що його відомство веде переговори з Російською Федерацією з питань забезпечення можливості завезення вугілля на територію України, а також імпорту електроенергії.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

18