«Юнісон груп» пропонує винагороду в розмірі до $50 тисяч за будь-яку інформацію, яка може привести до успішного судового переслідування осіб, що організували підробку документів СПП «Чумаки» Дніпропетровської області.

У «Юнісон груп» зазначають, що якщо хто-небудь із представників злочинної групи, яка вчинила підробку документів СПП «Чумаки», готовий розкрити необхідну інформацію, компанія докладе всіх зусиль, щоб забезпечити таким свідкам безпеку та правовий імунітет.

«Юридичні обмеження забороняють нам публічно говорити про реальних організаторів цієї афери. Тим не менш, нам відомо багато, і кожного дня ми отримуємо все більше й більше інформації про організаторів та виконавців цієї шахрайської схеми. Так що особам, які брали участь у цьому шахрайстві, безпечніше зізнатися зараз, ніж ризикувати й опинитися у в'язниці в майбутньому», - зазначив Василь Перенчук, директор «Юнісон груп».

Нагадаємо, 26 листопада ТОВ «Юнісон Груп» заявила про рейдерське захоплення СПП «Чумаки» із застосуванням незаконних методів та підроблених документів, зокрема, внесення до реєстру підприємства неправдивих відомостей щодо призначення директора та зміни засновника. Підприємство задіяло всі юридичні інструменти для свого захисту, проте 8 грудня ситуація загострилася - на територію підприємства напала група невідомих людей зі зброєю. Зазначені особи перешкоджали доступу на територію підприємства правоохоронних органів і залякували колектив. Також зафіксовані факти вивезення обладнання підприємства та мародерства.

9 грудня Дімітріс Пападопулос, представник групи венчурних іноземних інвесторів «Юнісон груп», заявив на прес-конференції, що у зв'язку з рейдерським захопленням СПП «Чумаки» інвестори холдингу «Юнісон груп» мають намір захищати свої права не тільки в Україні, але й на міжнародному рівні. Інвестори уже звернулися в прокуратуру Кіпру і мають намір зробити звернення до європейських судів та європейських інстанцій щодо захисту прав інвесторів. Справа про рейдерське захоплення СПП «Чумаки» також має стати першим кейсом для бізнес-омбудсмена України, інститут якого формується за ініціативи ЄБРР та за підтримки Президента Петра Порошенка.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

46